کد خبر : 195172
تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 اسفند 1400 - 18:44

دانلود زیرنویس فیلم The Door Lock 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Door Lock 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Door Lock 2021 شهر بینهای، شمال چین، اکتبر ۲۰۲۰. پس از دریافت یک درب به عنوان هدیه از “جفری”، زن جوانی که تنها زندگی می کند (Lv Xiaolin) در طول شب توسط شخصی که در اتاقش پنهان شده بود به قتل می رسد. در همان نزدیکی، فانگ هوی (بای بایه)، زنی

دانلود زیرنویس فیلم The Door Lock 2021 شهر بینهای، شمال چین، اکتبر ۲۰۲۰. پس از دریافت یک درب به عنوان هدیه از “جفری”، زن جوانی که تنها زندگی می کند (Lv Xiaolin) در طول شب توسط شخصی که در اتاقش پنهان شده بود به قتل می رسد. در همان نزدیکی، فانگ هوی (بای بایه)، زنی ۳۰ ساله که او نیز تنها زندگی می کند، از صداهای موجود در آپارتمانش پارانوئید می شود و یک شب فکر می کند می شنود کسی در حال حرکت است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-door-lock-2021/

The Door Lock (门锁, 2021) chinese thriller trailer - YouTube

زیرنویس فیلم The Door Lock 2021 او که یک فرد بسیار سازمان یافته است، وقتی صبح روز بعد یک ساندویچ گم شده در یخچالش را پیدا می کند، متحیر می شود، اما او آن را به عنوان تخیل خود پاک می کند. با این حال، روی صفحه‌کلید در ورودی‌اش در راهرو بیرون، چند اثر انگشت پیدا می‌کند که مال او نیست. در مرکز تماس بانکی که او در آن کار می کند، همکار و تنها دوست صمیمی او، کیائو شیائومان (وانگ زیکسیان)، در مورد قتل زن جوان عصبانی است و به عنوان یک زن به تنهایی به او می گوید که به این راحتی به مردان اعتماد نکند. در آن شب او رد انگشت های مرطوبی را روی رول توالت خود پیدا می کند و سپس شخصی با خشونت سعی می کند در ورودی او را باز کند. نگهبان جوان بلوک، وو ژیجی (فن چنگ چنگ)، که به وضوح در تسخیر اوست، می‌گوید دوربین راهرو خراب است، بنابراین هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم کیست.

آن شب، یک نفر دوباره وارد آپارتمان او می شود و در حالی که او خواب است به او مواد مخدر می زند. روز بعد او کیائو شیائومان را نزد دامپزشکی به نام ژنگ فی (بای که) که از گربه او مراقبت می کند، همراهی می کند. Qiao Xiaoman به وضوح روی او چسبیده است و Fang Hui آنها را تنها می گذارد. در راه خانه، او در خیابان مورد حمله گائو چی (لیو دی) قرار می‌گیرد، عامل اجاره‌ای که او را اذیت می‌کند تا از آپارتمان خارج شود، حتی اگر او تا پایان ماه حقوقش را پرداخت کرده است. او توسط سرپرست کارش، لی یولین (ما یوکه)، که اتفاقاً در حال عبور است و بعداً خود را به آپارتمانش دعوت می کند، نجات می یابد. در حالی که او مودبانه تلاش می کند تا او را ترک کند، وو ژیجی می آید و او را با مردی می بیند.

هر دو در نهایت او را در آرامش رها می کنند. در آن شب، یک نفر دوباره وارد می شود، در حالی که او خواب است به او مواد مخدر می زند و از دوش و مسواک او استفاده می کند. روز بعد او چند آپارتمان دیگر را مشاهده می کند که توسط یک مشاور املاک زن اداره می شود که کیائو شیائومن توصیه کرده است. در حالی که او بیرون است، گائو چی وارد می شود و دوربینی را که در تهویه مطبوع پنهان شده است بررسی می کند – اما سپس توسط شخص دیگری در آپارتمان غافلگیر می شود. آن شب، تعدادی از اراذل و اوباش که گائو چی آنها را برای آزار و اذیت نیش هوی فرستاده است توسط وو ژیجی در پارکینگ مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.

Review: The Door Lock (2021) | Sino-Cinema 《神州电影》

زیرنویس The Door Lock 2021 در طبقه بالا، کیائو شیائومان آمده است تا فانگ هوی را متقاعد کند که فوراً با او نقل مکان کند و در این بین دو زن در بلوک روبروی یک مرد عجیب و غریب که همیشه به آپارتمان فانگ هوی خیره شده است، تحقیق می کنند. پس از آن، نیش هوی بسته بندی می کند تا برود. اما در حالی که کیائو شیائومن برای مدت کوتاهی او را تنها می گذارد، فانگ هوی چیزی زیر تخت او کشف می کند. پلیس به نظر می رسد که علاقه ای به وضعیت اسفناک او ندارد و از او می پرسد که چه کسی کد درب خانه اش را دارد و چرا لباس های مردانه زیادی در کمد لباس خود دارد. کیائو شیائومن ظاهرا ناپدید شده است، بنابراین فانگ هوی از لی یولین درخواست می کند تا به او کمک کند.

پس از دو سال غیبت از پرده بزرگ – پس از شکست‌های سال ۲۰۱۹، شهری به نام ماکائو 妈阁是座城 و Begin، دوباره 亲爱的 新年好 – بازیگر سرزمین اصلی، Bai Baihe 白百何 در thr-in-hriller نقش اول زن را بازی می‌کند. The Door Lock 门锁، بازسازی یک فیلم کره جنوبی که خود از یک فیلم اسپانیایی بسیار قدیمی الهام گرفته شده است. بای، ۳۷ ساله، تا جایی که فیلمنامه اجازه می دهد، اجرای بسیار تماشایی ارائه می دهد، اگرچه این فیلم وضعیت متزلزل حرفه او را در چند سال گذشته اصلاح نمی کند. اولین ویژگی Bie Ke 别克 – نام چینی فیلمساز قزاق اورکنبک بایسنبای، ۲۸ ساله، که در آکادمی مرکزی نمایشنامه چین و آکادمی فیلم پکن تحصیل کرده است – این یک فیلم روانی-هیجانی خوش بازی و جوی در نیمه اول آن کاملاً است. پس از آن از ریل می پرد. با کمال تعجب، معلوم شد که این فیلم موفق متوسطی بوده است، و در دو هفته اول حدود ۲۲۰ میلیون یوان دریافت کرد، بسیار بیشتر از ماکائو و شروع، دوباره، و بیش از دو برابر آخرین حرفه بای به درام جنایی، گمشده.. 绑架者 (۲۰۱۷) تبدیل شد. ). [مجموعه نهایی ۲۴۲ میلیون یوان بود.]

دست پنهان پشت Door، تهیه کننده خلاق 监制 Wubai 五百 (نام مستعار Guo Shubo 郭书博) است، که Bie Ke به همراه او اکشن-درام آنلاین ۵۷ قسمتی Sniper 瞄准 (۲۰۲۰) را کارگردانی کرد. ووبای خودش دو فیلم سرگرم کننده کارگردانی کرده است، کمدی-درام طلاق گرفته The Old Cinderella 脱轨时 (۲۰۱۴)، که وسیله ای عالی برای بازیگر زن ژانگ جینگچو 张静初 بود، و درام پلیسی The Big Shot “大”人物 (۲۰۱۹) که یک فیلم دوباره است. فیلم مگا-هیت کهنه سرباز کره جنوبی 베테랑 (۲۰۱۵). او دوباره به اقتباس از یک ضربه کره ای روی آورده است، اما با موفقیت کمتری در بعد هنری.

The Door Lock (2021) - MyDramaList

از آنجایی که مردان مختلف در زندگی روزمره شخصیت او، حمایت‌ها اجازه ندارند کاری فراتر از بدیهیات انجام دهند: فن چنگ‌چنگ 范丞丞 (برادر کوچک‌تر هنرپیشه فن بینگ‌بینگ 范冰冰) در اولین فیلمش به عنوان یک نگهبان امنیتی شوم، ما یوکه 马浴柯 در نقش رئیس “محافظ” او، کمدین Bai Ke 白客 (سورپرایز 万万没想到، ۲۰۱۵؛ از ملاقات با شما خوشحالم 遇见你真好، ۲۰۱۸) به عنوان یک دامپزشک در نقش یک دامپزشک. ، عامل املاک متخلف. وانگ زیشوان 王紫璇 (ملکه برفی در فیلم استاد یین یانگ 侍神令، ۲۰۲۱) به عنوان BFF پارانوئید او که دائماً در مورد مردان به او هشدار می‌دهد اما با زانوهای ضعیف روی دامپزشک گربه‌اش ضعیف می‌شود، برای مدت کوتاهی سرگرم‌کننده است اما نه. به هر شکلی توسعه یافته است. تنها شخصیت با هر عمق، و سپس فقط در نیمه اول، Bai’s است.

این فیلم در شهر شیامن، استان فوجیان، در پاییز ۲۰۲۰ فیلمبرداری شده است. عنوان پایانی به طرز خنده‌آوری توجیه اجتماعی فیلم را ارائه می‌کند و به چند زن در چین اشاره می‌کند که اکنون به تنهایی زندگی می‌کنند، به علاوه یک شماره تلفن برای تماس در صورت احساس خطر.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بند موزیک

مقالات نمونه رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح